> PRACA > Ostrów Wielkopolski

Mechanik utrzymania ruchu w Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie sprżedam

Obowiązki: wykonywanie konserwacji i przeglądów maszyn oraz urządzeń i instalacji według harmonogramu pod kątem mechanicznym, wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn, zgłaszanie zapotrzebowania na wymieniane części maszyn, raportowanie o przeglądach, konserwacjach oraz naprawach. Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie kierunkowe - mechanika, doświadczenie 2 lata na pokrewnym stanowisku, ogólna wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn, posługiwanie się rysunkiem technicznym, mile widziane uprawnienia spawalnicze metodą 111 i MIG/MAG, predyspozycje do pracy w zespole, umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów, dyspozycyjność (gotowość do pracy w systemie zmianowym). Oferujemy: umowę o pracę, pracę na stałe, stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie, możliwość rozwoju zawodowego poprzez ciekawe zadania oraz szkolenia, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji, bogaty pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, karta Multisport, premie świąteczne, owocowe czwartki.

Detale ogłoszenia: Mechanik utrzymania ruchu
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoWielkopolskie
Miasto:Ostrów Wielkopolski